Fit Klub – Instrukcja

WEBINARY, E-BOOK i ZAMKNIĘTA CZĘŚĆ SERWISU.

1) Wejdź na stronę www.uczymyfit.pl. Kliknij KONTO w prawym górnym rogu, a następie kliknij ZALOGUJ

2) Wpisz swój adres poczty elektronicznej, który podawałaś podczas transakcji oraz hasło i kliknij ZALOGUJ SIĘ. Dane te zostały również wysłane na Twoją skrzynkę pocztową podczas zakładania konta (zakupu).

3. Po zalogowaniu pojawi się Twój panel. By dostać się do zawartości kliknij MOJE KURSY.

4. W ciągu kilku godzin od wykupienia członkostwa zostanie Ci przydzielony dostęp do 4 wykładów. Możesz je odtworzyć w dowolnej chwili klikając w opcję PRZEJDŹ DO PANELU

5. Pamiętaj, że zamknięta część serwisu dla klubowiczek, w której będą odbywały się Webinary, oraz w której znajdziesz e-booka i dodatkowe informacje pojawi się w Twoim panelu dopiero w dniu startu Klubu czyli 20 maja. Będziesz mogła się tam dostać klikając na PRZEJDŹ DO PANELU (zaznaczone kolorem niebieskim) w sekcji KLUB FIT.

6. W razie potrzeby do listy kursów zawsze możesz dotrzeć klikając KONTO i wybierając LISTA KURSÓW.

ZAMKNIĘTA GRUPA WSPARCIA NA FACEBOOKU.

1. Zaloguj się na swój profil na portalu FACEBOOK. A następnie odszukaj grupę FIT KLUB 2 kliknij w TEN LINK)

2. Kliknij DOŁĄCZ DO GRUPY

3. W oknie, które się wyświetli podaj dane (imię, nazwisko oraz adres poczty elektronicznej), które zostały użyte podczas zakupu dostępu do Fit Klubu. Z racji tego, że nasza grupa ma charakter zamknięty, ten krok jest niezbędny i pomaga nam  zweryfikować Twoją tożsamość. W kolejnym polu prosimy o informację co sprawia Ci największą trudność, pole to nie jest obowiązkowe, ale jeśli je wypełnisz będzie nam łatwiej dopasować dodatkowe treści, które chcemy poruszać w Fit Klubie. Następnie kliknij WYŚLIJ

WAŻNE: Proces weryfikacji może potrwać do 24 godzin (robimy to osobiście), z góry dziękujemy za wyrozumiałość.

Pamiętaj, że pracę w grupie zaczynamy dopiero wraz ze startem klubu czyli 20 maja, oczywiście możesz dołączyć wcześniej.

PYTANIA i ODPOWIEDZI

NIe wiem gdzie jest e-book?

E-book będziesz mogła pobrać 20 maja. Znajdziesz go w swoim Panelu – FIT KLUB, w dniu statu Klubu.

Czy potrzebuję aplikacji do webinarów?

Nie, wystarczy przeglądarka internetowa. Webinary będą znajdowały się w Twoim PANELU Fit Klubu, kiedy zajrzysz tam 20 maja zobaczysz cały harmonogram.

Dlaczego nie widzę treści w Panelu?

Treści będą dostępne dopiero 20 maja. Wcześniej możesz zapoznać się z 4 wykładami, które znajdują się na platformie. 

Dlaczego startujemy dopiero 20 MAJAa?

Ponieważ zapisy do Klubu trwają od 13 do 19 maja do północy. Wszystkie treści, materiały, nagrania i dyskusje zaczniemy kiedy zbierzemy całą społeczność, nie chcemy bo Klubowiczki, które zapiszą się w późniejszym terminie coś straciły. Jeśli jesteś tu przed 20 maja prosimy o odrobinę cierpliwości.

Gdzie znajdę harmonogram?

Cały harmonogram znajduje się na stronie klubu w dziale “pytania i odpowiedzi”, możesz również otworzyć go klikając w TEN LINK. Pamiętaj, to nasza baza, o wszystkim porozmawiamy dokładnie 20 maja w naszej GRUPIE NA FACEBOOKU podczas organizacyjnego wejścia na żywo.

Czy webinary zostaną zapisane?

Tak! Webinary, które już się odbyły możesz odtworzyć wchodząc do swojego PANELU. Możesz do nich wracać tak często jak tylko masz ochotę.

Copyright © 2019 Jacek Bilczyński | UCZYMYFIT.PL 
Regulamin | Polityka prywatności | Kontakt