FAQ

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Konto zakładane jest automatycznie podczas składania zamówienia na wybrany kurs. Podany w formularzu płatności adres e-mail staje się loginem, a hasło generowane jest automatyczni i wysyłane na pocztę elektroniczną. Od tego momentu logowanie do platformy odbywa się przez kliknięcie w zakładkę ZALOGUJ w menu KONTO.

Pierwsze hasło generowane jest automatycznie podczas zakupu i wysyłane na podany w formularzy adres e-mail. Hasło można zmienić w dowolnej chwili klikając w zakładkę MOJE KONTO w menu KONTO.

Nie, do korzystania z kursów nie są potrzebne dodatkowe wtyczki.

Po dokonaniu płatności użytkownik otrzymuje dostęp do pierwszej lekcji. Każda kolejna lekcja pojawia się według ustalonego harmonogramu (zwykle co drugi dzień). System ten przypomina szkolną formułę, w której uczeń z każdą kolejną lekcją uczy się nowego materiału. Po odsłonięciu wszystkich lekcji (14 dni – kompendium zdrowego stylu życia, 18 dni – odchudzanie w 5 krokach) użytkownik ma nieograniczony dostęp do wszystkich modułów i lekcji, który może realizować przez rok od momentu zakupu.

Od momentu zakupu użytkownik ma 1 rok na realizację kursu.

Jedynym ograniczeniem jest czas dostępu do kursu (1 rok), w tym okresie użytkownik może odtwarzać lekcje dowolną ilość razy.

Tak, dla uczestników KOMPENDIUM ZDROWEGO STYLU ŻYCIA przewidziany jest certyfikat. Jeśli użytkownik wyrazi chęć jego uzyskania, certyfikat zostanie wysłany na wskazany adres za pośrednictwem Poczty Polskiej.

W formularzu zamówienia należy zaznaczyć opcję faktury vat, po dokonaniu płatności zostanie ona wysłana automatycznie na podany przez użytkownik adres e-mail. Jeśli opcja faktury vat nie zostanie zaznaczona, użytkownik automatycznie po dokonaniu płatności otrzyma rachunek na podany przez użytkownika adres e-mail.

Nie znalazłaś(eś) odpowiedzi na swoje pytanie? Napisz do nas.

Copyright © 2019 Jacek Bilczyński | UCZYMYFIT.PL 
Regulamin | Polityka prywatności | Kontakt